Etiudų konkursas

Gruodžio 2 dieną mūsų mokyklos salėje  vyko  fortepijono metodinės grupės inicijuotas jau tradiciniu tapęs rajoninis Etiudų konkursas. Jame dalyvavo 2-7 klasių mokiniai, konkurso metu mokiniai turėję galimybę pademonstruoti fortepijoninę techniką ir savo muzikavimo įgūdžius. Dalyvius vertino kompetentinga komisija. Laureatais tapo 8 mokiniai: Ema Adomavičiūtė (1 vieta) 3 klasė, Lukas Butkys (3 vieta) 3 klasė, Akvilė Araminaitė (2 vieta) 4 klasė, Arminas Agejevas (3 vieta ) 4 klasė, Gabija Deksnytė (1 vieta) 5 klasė, Saulė Kairytė (2 vieta) 6 klasė, Kotryna Kovalevskaitė (3 vieta) 6 klasė, Greta Misiūnaitė (1 vieta) 6 klasė. Likusieji dalyviai apdovanoti diplomais. Visi džiaugėsi saldžiais prizais. Renginį organizavo mokytojos Audronė Kralikienė ir Eglė Stašienė. Mokinius konkursui paruošė mokytojos Asta Vagonienė, Audronė Kralikienė, Audronė Paliukienė ir Violeta Bružienė, Aušra Baltrūnienė ir Eglė Stašienė. DŽIAUGIAMĖS IR SVEIKINAME.