Foto ir video galerija

Etnomuzikos dalyko mokiniai dovanoja Jums visiems savo kūrybos kraitelę, kurioje rasite pamokančių, linksmų ir šmaikščių minčių.

2020 metų gegužės 28 d., planavome susiburti į devintąjį vaikų ir jaunimo gitaros muzikos festivalį „Vaikas su gitara“ skirtą vaikų gynimo dienai paminėti. Šventės metu muzikuodavome visi – ir maži , ir dideli – juk kiekvienas , kažkur viduje, visada liekame vaiku Norime, kad gitaros muzika pripildytų šią dieną, nors ir iš namų skambanti.

Liaudies instrumentų ir akordeono skyriaus, nuotolinio mokymosi epizodai. Dedame viską ne vienu metu. Šiai dienai, kanklių mokytojos Deimantės Baranauskienės, mokinukų užduotėlės ir darbai…Dirbame nuoširdžiai, bet beapsikraudami. Didelio krūvio šiuo metu tikrai nereikia…Nusišypsome ir pasiklausome…

Grok, smulke, grok. Tavo muzika kelia sparnus! Su artėjamčia žydinčia vasara Jus sveikina jaunieji stygininkai.

Mokyklos akordeonistai švenčia savo mylimo instrumento gimtadienį!

Muzika yra ore, muzika yra visur, pasaulis jos pilnas. Ir tu paprasčiausia pasiimi kiek tau reikia…(Edward Elgar). Fortepijono skyriaus mokinių muzikos garsai skamba Jums… Jaunuosius pianistus moko Aušra Baltrūnienė, Violeta Bružienė, Zita Kielienė, Audronė Kralikienė, Audronė Paliukienė, Eglė Stašienė, Asta Vagonienė.

Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos dainininkai sveikina mamytes.

Motinos dienos proga sveikinimus siunčia mokyt. Rasa Šakalienė ir jos mokiniai.

Su Tarptautine džiazo diena Jus sveikina Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos pučiamujų skyriaus mokiniai!!!

Štai taip – linksmai ir išradingai – nuotoliniu būdu dirba patys mažiausieji mūsų mokinukai!

Smagiai ir linksmai nuotoliniu būdu dirba mūsų mažiausieji – ankstyvojo muzikinio ugdymo programos vaikučiai! Dėkojame tėveliams už geranoriškumą ir nuolatinę pagalbą.

Kartu dainuoti ir groti galima ir nuotoliniu būdu! Akimirkos iš dainavimo, orkestro ir smuikininkų ansamblių pamokų ( mokyt. R. Kazlauskienė. E. Gudonis ir O. Sadauskinė).