„Krištolo taurė Jūrmala 2021”

2021 metų vasario 13-20 dienomis vyko III Tarptautinis muzikos atlikėjų virtualus konkursas „Krištolo taurė Jūrmala 2021”, kuriame dalyvavo instrumentinės muzikos, cirko artistai, šokėjai, vaizdo klipų kūrėjai bei dainininkai iš Lenkijos, Latvijos, Lietuvos, Rusijos, Švedijos, Baltarusijos, Armėnijos, Suomijos, Baltarusijos, Bulgarijos, Belgijos, Estijos, Moldovos, Vokietijos, Ukrainos,  Japonijos, Kinijos, JAV ir daugelio kitų pasaulio šalių. Renginio dalyviai varžėsi savo srities ir amžiaus kategorijų grupėse bei įvairiose – debiuto, originalaus, liaudies muzikos, klasikinio, pramoginio it t.t. žanro nominacijose. Atlikėjai, pelnę pirmąją, antrąją ar trečią vietas buvo apdovanoti renginio organizatorių specialiais prizais – laureato diplomais, taurėmis, o žemesnių vietų nominantai tapo diplomantais ir medalių laimėtojais.  Tarptautinio konkurso vertinimo komisija buvo sudaryta iš įvairių šalių muzikos prodiuserių, atlikėjų, kompozitorių, kuriančių pasaulinio lygio hitus ir organizuojančių renginius, tokius, kaip Pasaulio vaikų Eurovizija ir pan. Džiaugiamės, kad mūsų  mokyklą atstovavę mokiniai buvo puikiai įvertinti. Laureatais tapo mokytojos Rasos Pletaitės Junokienės mokinė Faustina Šablinskaitė laimėjo I, Augustė Zizaitė – II vietas.  Mokytojos Redos Kazlauskienės ansamblis „Linksmuolės Re Do Mi“ – I (Adriana Antonova,  Liepa Ulevičiūtė,  Ugnė Komisaraitytė, Liepa Bulovaitė, Marija Lekandraitė, Vitalija Valainytė, Simona Tuskaitė, Mėta Mierkytė), solistės Urtė Smalinskaitė ir Simona Tuskaitė – II, solistės Radvilė Cegelskaitė, Liepa Ulevičiūtė (koncertmeisterė  Rasa Pletaitė Junokienė), Neda Junokaitė  tapo III vietų laureatėmis.