Dainininkių sėkmė festivalyje

Gruodžio 19 dieną Palangos koncertų salėje vyko populiariosios muzikos TRAVELLING CHRISTMAS FESTIVAL IN PALANGA 2021, kuriame dalyvavo apie 100 jaunųjų atlikėjų iš įvairių Lietuvos miestų. Renginys stebino vokalistų kokybišku dainavimu, scenos estetika, organizatorių „Pramogų karalystė“ parodytu dėmesiu kiekvienam dalyviui, pedagogams.

Mūsų mokyklos ankstyvojo muzikinio ugdymo programos mokinukė Faustina Šablinskaitė festivalyje pasirodė 4-7 metų amžiaus kategorijoje, kurioje pelnė 2 vietą. Mokytoja Rasa Pletaitė-Junokienė. 8-11 metų amžiaus kategorijos dalyvė Urtė Smalinskaitė tapo 3 vietos laimėtoja. Urtę konkursui parengė mokytoja Reda Kazlauskienė. Konkurso dalyvėms įteikti konkurso organizatorių įsteigti prizai – diplomai, medaliai bei taurės.  Sveikiname!