Sveikiname tarptautinio konkurso  „Pavasario balsai“  laimėtojus!

2021 m. kovo 16-18 d. vyko nuotolinis IV tarptautinis konkursas “Pavasario balsas 2021” Rygoje. Konkurse varžėsi vokalistai ir instrumentalistai savo amžiaus kategorijose ir pasirinktose nominacijose iš 18 šalių. Mūsų  mokyklos mokytojos Redos Kazlauskienės mokinė Radvilė Cegelskaitė vokalo kategorijoje laimėjo II vietą, kita mokinė Simona Tuskaitė vokalo kategorijoje, klipo nominacijoje – I vietą. Prie klipo prisidėjo koncertmeisterė Rasa Pletaitė Junokienė, klipo idėja- režisierės Neringos Danienės, video operatorius- Darius Baltakys, garso operatorius- Arūnas Paškevičius, šviesos inžinierius- Ignotas Savickas.

Instrumentinės muzikos kategorijoje II vietą laimėjo Gitarų trio: Ernius Kazanavičius, Miglė Rogovaitė, Tijus Aleinikovas. Jų mokytoja- Rasa Šakalienė.

Komentarai išjungti.