Puikios žinios iš tarptautinio virtualaus konkurso  Berlyne „The best“ !

2021 m. balandžio 17-18 dienomis Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos mokiniai šauniai pasirodė nuotoliniame Tarptautiniame menų konkurse „THE BEST“ (Berlynas, Vokietija), kuriame  dalyvavo 32 pasaulio šalių įvairaus žanro atlikėjai. Dalyviai, kaip ir daugelyje konkursų, buvo skirstomi į amžiaus kategorijas ir atliekamos muzikos žanro nominacijas: vokalo, instrumentinės muzikos, klipo ir pan.

Smuikininkė Flora Kemundrytė instrumentinės muzikos nominacijoje ir savo amžiaus kategorijoje pelnė I-ąją vietą, mokytoja Laima Plepienė, koncertmeisterė Kristiana Kemundrytė. Gitaristai Justina Lašaitė ir Tijus Aleinikovas – III vietos laimėtojai, mokytoja Rasa Šakalienė. Mokytojos Redos Kazlauskienės mokinės, dalyvavusios vokalo žanro nominacijose Simona Tuskaitė – I, Urtė Smalinskaitė – II, Radvilė Cegelskaitė – III vietų laimėtojos, koncertmeisterė Rasa Pletaitė-Junokienė. Mokytojos Rasos Pletaitės-Junokienės mokinės – vokalo žanro nominantės, Milita Jasiūnaitė – II, Faustina Šablinskaitė – III, Brigita Stulgaitė – V vietos. Sveikiname, džiaugiamės ir dėkojame mokiniams, mokytojoms ir koncertmeisterėms!